EFE OTO HİZMETİNİZDE..
 • Pic
  DEĞERLİ DOSTLARIMIZ;

  İkinci el otomobil piyasasında pek çok galeri faaliyet gösteriyor. Efe Oto olarak biz de bunlardan biriyiz.

  Otomobil almak niyetindeyseniz önünüzde pek çok seçenek var; internet, açık oto pazarları, galeriler veya doğrudan sahibinden.. Biz size Efe Oto olarak, bu seçeneklerin tamamını bir arada sunmaktayız. İnternet ortamında kendi sitemizden başka efeotoo.sahibinden.com ve facebook adresleriyle size sunduğumuz seçeneklerimizi inceleyebileceğiniz gibi, İletişim Bölümünden erişebileceğiniz adresimizde bulunan Efe Oto galerimizi ve Ankara-Ostim Açık Oto Pazarı’nda bulunan standımızı da ziyaret ederek araçlarımızı görebilirsiniz.

  Efe Oto’da aradığınız özellik ve fiyatta ikinci el araç satın alabilir, isterseniz kendi aracınızla takas edebilir veya satılması için emanet edebilirsiniz.

  Efe Oto olarak bizim tavsiyemiz, araçların ekspertiz incelemelerini her zaman bulabileceğiniz güvenilir firmalara yaptırmanızdır. Çantacı tabir edilen ve günü birlik çalışan, sadece internet üstünden satış yaparak sonrasında hiç bir sorumluluğu üstlenmeyen, kötü niyetli bazı kişilerin olduğunu unutmayınız.

  Efe Oto olarak size danışmanlık yapabiliriz. Bizim iddiamız, velinimetimiz olan siz değerli dostlarımıza dürüst hizmet vererek, güveninize layık olmaktır.

  Bu alış-verişten hepimiz kazançlı çıkabiliriz. Efe Oto olarak biz diyoruz ki:
  “Gelin Birlikte Kazanalım, Çünkü Biz Sizinle Varız..”